Úrodné environmentální centrum v Českém středohoří. 

Přijďte se vzdělávat v souvislostech a prakticky o tom krásném, co tvoří člověk a příroda spolu.

Přihlášení a rezervace, organizační informace

Kurz si můžete zakoupit v obchodu spolku v plné ceně, nebo si rezervovat místo zálohovou platbou a postupovat takto: na kurz se přihlaste emailem na spolek@malajiznistran.cz, do předmětu uveďte prosím typ a termín kurzu. Zpět Vám přijde potvrzení o přihlášení a žádost o zaplacení rezervačního poplatku. Kurzy jsou pro skupinu 8-12 lidí, aby bylo na každého dost prostoru.

Cena a rezervace

Cena jednodenního kurzu je 1.790,- včetně krásného vegetariánského oběda a sváči. Rezervační záloha 900,-. 

Cena DVOUDENNÍHO kurzu je 3.500,- včetně krásné vegetariánské stravy, bez ubytování. Rezervační záloha 1750,-.

Rezervační poplatek zasílejte na na 2702501562/2010, do informací pro příjemce uveďte své jméno a příjmení. Poplatek je nevratný 14 dní před kurzem; pokud se kurz nemůže uskutečnit, pak vracíme zálohu, nebo nabízíme nový termín.

Místo, jídlo a doprava

Místo kurzu: Knínice 110, Lovečkovice 411 45, v případě potřeby zavolejte.

Jídlo: zajištěný vegetariánský oběd, svačina, nápoje. Vaříme ze zeleniny z naší zahrady a z dalších lokálních produktů (vejce, ovčí sýry). Pokud máte speciální dietu, dejte nám o tom vědět, domluvíme se.

Parkování: parkujte prosím na vjezdu k zahradě, kdo se nevejde s tím se na místě domluvíme :)

BUS, pozor nejezdí to tak často: přes Litoměřice, nebo Ústí nad Labem do zastávek Lovečkovice, Knínice (cca 250m pěšky) či Lovečkovice, Knínice, rozc. (cca 1km pěšky). Vlak, pozor nejezdí to tak často: přes Ústí nad Labem, tam přestup na BUS viz. výše.

Ubytování u dvoudenních kurzů: Dobrodružnější povahy mohou přespat v přístřešku spolku, nebo na loukách v okolí. Nedaleko ubytování v Zubrnicích, které je dobré si rezervovat včas (!).

Těšíme se na viděnou!